Yaşam

WOUF’UN YENİLİKÇİ AKSESUARLARI İLE TANIŞTIINIZ MI?

Yenilikçi aksesuarlar konusunda uzman İspanyol markası Wouf, yepyeni baskılar, renklerle dolu özgün tasarımlar ve sürdürülebilir moda ilkeleriyle hazırladığı İlkbahar-Yaz 2023 koleksiyonuyla üç serisini yeni tarzlarla sunuyor: Jeans Koleksiyonu, Kapitone Koleksiyonu ve Daily Koleksiyonu benzersiz Smiley ile işbirliği.

Modern bir yaşam tarzını benimseyen Wouf SS23 koleksiyonu, defter kılıflarından çapraz çantalara, telefon kılıflarından makyaj çantalarına, tokalardan şapkalara kadar zengin aksesuar seçenekleriyle dinamik ruhunuzu yansıtırken günün her saati size eşlik ediyor. başından beri markanın imzası. Ailenin en yeni üyesi ekstra yumuşacık saten eşarp serisini yeni koleksiyonunda beğeniye sunan Wouf, Wouf x Smiley işbirliği ile eğlenceli bir dünyayı ve mutlu yüzleri garanti ediyor.

Hem işlevi hem de stili benimseyen koleksiyon, her zaman farklı stilleri göz önünde bulundurarak kendiniz hakkında özgürce konuşmanıza izin verme konusunda tutkulu.

WOUF İlkbahar-Yaz 2023 Koleksiyonu ile renkli tasarımlar ve yepyeni baskılar

Modern yaşam tarzına sahip kadınlar için birbirinden farklı tasarımlardan oluşan yeni Kapitone Koleksiyonu, çarpıcı, kabarık, su geçirmez modelleri ve Oeko-tex sertifikalı mürekkepleriyle dikkat çekiyor. %100 organik pamuktan üretilen Denim Koleksiyonu, desenlerin başrolde olduğu yeni bir lazer baskı tekniği sunuyor. Wouf’un simgesi Daily Koleksiyonu, günlük hayattan iş gezilerine, hafta sonu etkinliklerinden toplantılara gittiğimiz her yerde, herkese hitap eden eğlenceli, renkli ve desenli baskılarıyla tarzınızın tamamlayıcı modüllerini benzersiz tasarımlarla sunmaya devam ediyor.

Wouf, Pop Corner, Beymen, Vakkorama mağazalarında ve www.popcorner.com.tr’de satışa sunulmaktadır.

mezitliajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

nakliyat
Başa dön tuşu