Haber

Yılın Son Meclis Toplantısı Narlıdere’de Yapıldı Başkan Engin Narlıdere’miz İçin Çalışmaya ve Üretmeye Devam Edeceğiz

Narlıdere Belediyesi Aralık ayı Olağan Meclis Toplantısı yapıldı. Yılın son meclis toplantısını yaptıklarını hatırlatan Önder Ali Engin, “Yeni yılda da Narlıdere’miz için çalışmaya, üretmeye, hayata dokunan projeleri hayata geçirmeye hep birlikte çalışmaya devam edeceğiz” dedi. vatandaşlarımızın.”

Narlıdere Belediyesi Aralık ayı Olağan Meclis Toplantısı, Atatürk Kültür Merkezi’nde bulunan Meclis Salonu’nda gerçekleştirildi. Narlıdere Belediye Başkanı Ali Engin başkanlığında yapılan yılın son meclis toplantısında Başkanlık önergeleri ve yönetim kurulu raporları görüşülerek karara bağlandı. Toplantıda ayrıca Türkiye’nin ana kulübü olan Göztepe Spor Kulübü ile İzmir arasında çocukları ve gençleri spora teşvik etmek amacıyla iş birliği protokolü imzalanmasına da karar verildi.

BAŞKAN ENGİN’DEN TEŞEKKÜR

2022 yılının son meclis toplantısını yaptıklarını hatırlatan Narlıdere Belediye Başkanı Ali Engin, “Yıl boyunca özverili çalışmalarından dolayı değerli meclis üyelerimize teşekkür ediyorum. Yaklaşık 4 yıldır meclis üyelerimizle birlikte geleceğin Narlıdere’si için çalışıyoruz; Narlıdere’mizi birlikte yönetiyoruz. Vatandaşlarımız da verdiğimiz hizmetlerin kalitesini ölçüp değerlendiriyor. Yeni yılda da işimize sarılmaya, Narlıdere’miz için çalışmaya, üretmeye, vatandaşlarımızın hayatına dokunan projeleri hayata geçirmeye devam edeceğiz. Kamu hizmetlerinin aksamaması için yıl boyunca özverili bir şekilde çalışan meclis üyelerimize, belediye çalışanlarımıza ve yol arkadaşlarımıza en içten teşekkürlerimi sunuyorum.” Lider Engin, geçtiğimiz günlerde Göztepe-Altay maçında yaşanan olaylardan duyduğu üzüntüyü de dile getirdi.

Meclis Toplantısı, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü öncesi yapılan farkındalık bildirisi ile sona erdi.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

nakliyat
Başa dön tuşu