Yaşam

Volkswagen Arena’nın Eylül programı açıklandı

Volkswagen Arena, Eylül ve Ekim ayı programını ‘Her Şey Bir Arenada’ sloganıyla duyurdu. Eylül ve ekim aylarında Volkswagen Arena’da birçok konser, spor etkinliği ve e-spor turnuvası düzenlenecek.

Volkswagen Arena’da; Sagopa Kajmer, hibrit set performanslarıyla tanınan Carl Cox, hibrit teknonun öne çıkan isimlerinden DJ Kevin de Vries, klasik türkülere çağdaş yaklaşımını katan Mem Ararat, Ferhat Albayrak’ın konsept serisi “All Night Long”, “Paris” müzikalindeki Quasimodo rolüyle tanınan Notre Dame de Müzisyen Garou, çağdaş caz müzisyeni Marcus Miller, +1 Oktoberfest’te; kadın besteci ve yorumcu Göksel, Oktoberfest’in psychedelic, funk ve soul müziğini yeniden düzenledi. 70’li yılların güncel altyapısıyla Hey! Douglas, yapımcı, müzisyen, DJ Shantel ve Balkan müziğinin önemli isimlerinden Goran Bregovic sahne alacak.

HARLEM GLOBETROTTERS VE DARUSSAFAKA LASSA VOLKSWAGEN ARENA’DA

2023 Dünya Turu kapsamında 100. yıllarına yaklaşan ve bir yıllık aradan sonra Türkiye’ye daha önce hiç yapmadıkları bir maçla gelen Harlem Globetrotters ve Darüşşafaka Lassa Basketbol Takımı, yeniden Volkswagen Arena’da olacak.

Son olarak dünyanın sadece üniversite öğrencilerinin katılabileceği en büyük “Valorant” turnuvası olan ve üçüncü yılında ilk kez İstanbul’da düzenlenecek olan Red Bull Campus Clutch Dünya Finali Volkswagen Arena’da olacak.

Tüm etkinliklerle ilgili detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz. (KÜLTÜR VE SANAT HİZMETİ)

akcakaleajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

nakliyat
Başa dön tuşu