Haber

Ümit Özdağ’dan CHP’ye dönüş ziyareti: Burada zemin kaygan

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ ve beraberindeki heyet, bugün saat 11.45’te Cumhuriyet Halk Partisi Genel Merkezi’nde Kemal Kılıçdaroğlu’nu ziyaret etti.

Özdağ’ı kapıda Parti Sözcüsü Faik Öztrak karşıladı. Özdağ, ziyaretle ilgili “Seçim sonrası iade-i ziyaret yapıyoruz” dedi.

ÖZDAĞ: BURADA YERLER HAFİF

Görüşmenin ardından Kılıçdaroğlu, Özdağ ile vedalaştı. Özdağ görüşmenin ardından yaptığı açıklamada, “Sn. Sayın Başkan, seçim sürecinde Zafer Partisi’ni iki kez ziyaret ettik ve önemli görüşmelerimiz oldu. Seçimden sonra değerlendirme fırsatımız olmadı. Geçen hafta ondan randevu istedim. Hem bu incelemeyi yapmak hem de iade-i ziyaret yapmak istedim. Güzel bir ziyaretti. İçeri girerken CHP sözcüsü ‘Dikkat edin burada yerler kaygan’ dedi. Biz de gülümsedik ve yerimizin sağlam olduğunu söyleyerek yukarı çıktık.”

Özdağ’ın ardından söz alan Kılıçdaroğlu, keyifli bir görüşme geçirdiklerini belirterek, “İki siyasetçi bir araya gelse ne konuşur? Doğal olarak Türkiye’nin sorunlarını, Ortadoğu’yu ve dünyadaki gelişmeleri birlikte değerlendirdik. Seçim sonuçlarını ve yerel seçim sonuçlarını birlikte değerlendirdik” dedi. (HABER MERKEZİ)

iskilipajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

nakliyat
Başa dön tuşu