Haber

Tanju Özcan’a pet şişe atan AK Partili Çınar’ın videosu gündem oldu: Allah canımı ona versin

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 6 yıl önce Bolu Belediyesi AK Parti Milletvekili Hacer Çınar’ın Hak-İş mitinginde yaptığı konuşmada, “Allah’ım Cumhurbaşkanımıza hayırlı ve uzun ömürler versin. Canım, canımı ona ver.” Canım ananın ak sütü gibi helal olsun” gündem oldu.

Dün depremzedelere yapılacak yardımları görüşmek üzere harikulade bir şekilde toplanan Bolu Belediye Meclisi’nde AK Parti grubu ile Başkan Tanju Özcan arasında yaşanan tartışmanın ardından AK Parti Meclis Üyesi Çınar, Özcan’a su şişesi fırlattı. Çınar daha sonra Özcan’a “ahlaksız” ve “pis adam” diye bağırdı.

‘RABİM LÜTFEN ONA HAYATIMI VER’

Çınar’ın 7 Mart 2016’da Hak-İş’in 5. Uluslararası Kadın Emeği Buluşması’nda yaptığı konuşma bu olayın ardından gündem oldu. Programa Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan da katıldı.

Programda konuşma talebi kabul edilen Çınar, Bolu’dan geldiğini ve devlet hastanesinde taşeron olarak çalıştığını söyledi.

Çınar yaptığı konuşmada, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a hastalanınca mektup yazdığını belirterek, “Allah’ım Cumhurbaşkanımıza hayırlı ve uzun ömürler versin. Hizmetlerini tamamlamasını nasip eyle. Ülkemizin, insanlığın ve İslam aleminin ona ihtiyacı var. .Eğer hayatı ona sadık olmayacaksa, benim de bir hayatım var.” “Rabbim, canımı ona ver. Canım sana ananın ak sütü gibi helal olsun.”

Söz konusu konuşma medyada “Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı ağlatan konuşma” olarak yer aldı. (HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu