Yaşam

Kendini rolüne kaptıracak kadar yaralanan Kızılcık Şerbeti Fatihi Doğukan Güngör, hayranlarını bir kez daha memnun etmeyi başaramadı.

SHOW TV’nin geçtiğimiz dönemden bu yana ekranları kasıp kavuran dizisi Kızılcık Şerbeti, her bölümüyle bizleri sinir krizi geçirmeye devam ediyor. Bir yanda Fatih ve Doğa diğer yanda başkaları aklımızın ayarlarıyla oynuyor. Tabi Fatih karakterini canlandıran Doğukan Güngör de karakteri nedeniyle tepkilerden nasibini alıyor. Kendini yaralayan oyuncu ne yaparsa yapsın başaramıyor! ?

Kızılcık Şerbeti geçen sezondan bu yana bir yandan sinir krizleri yaşatıyor, bir yandan da tabi ki reytingleri bozuyor.

Doğa ve Fatih’in ailelerine rağmen evliliklerini sürdürmeye çalışmaları, Fatih’in bambaşka bir karaktere bürünmesi ve Doğa’nın yaşadığı zorluklar dışında dizinin her sahnesi bize ‘neden’i sorgulatıyor.

Her zamanki gibi bu hikayede de pek çok olayın arasında yanan Fatih oluyor. Doğukan Güngör, Fatih karakterini o kadar iyi canlandırıyor ki gerçeklik diziden ayırt edilemiyor.

Doğal olarak geniş bir izleyici kitlesinin ilgisini çekiyor. Doğa için yaptıkları bile artık dizide samimi görünmüyor. Üstelik ünlü oyuncu gerçek hayatta da ‘Fatih’ sanıldığı için eleştirildi.

Hepimizin gerilimi azaltmak için ziyaret ettiği “Tokat Fatih” adlı sitenin de bunun en büyük kanıtlarından biri olduğunu söyleyebiliriz.

5 milyondan fazla tokat!

Dizinin yeni bölümünün çekimleri sırasında Doğukan Güngör kendini rolüne o kadar kaptırdı ki elini kesti.

Buradaki resme bakın:

Ama ne yaparsa yapsın bu Kızılcık Şerbeti hayranlarını memnun edemiyor.?

??

??

??

??

??

??

Fatih’in Doğukan Güngör’ün aldığı bu yansıması hakkında ne düşünüyorsunuz?

Yorumlarda buluşalım!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Evden eve nakliyat
nakliyat
Başa dön tuşu