Haber

Erden Timur’u eleştiren Koç da onu taklit etti! Salon kahkahalara boğuldu

F.Bahçe Başkanı Ali Koç, üst kurul toplantısında gösterişli sözler kullanarak Galatasaray Sportif AŞ Başkan Vekili Erden Timur’u taklit etti.

F.Bahçe Başkanı Ali Koç, Yüksek Divan Kurulu’nda açıklamalarda bulundu.

Ali Koç, Galatasaray Sportif AŞ Yönetim Kurulu Başkan Vekili Erden Timur için de çarpıcı sözler sarf etti.

Ali Koç’un sözleri şöyle:

“Belgeleri isteyin kardeşim, TFF’ye söyledik. Belgesi yoksa böyle konuşmaması lazım. Hayır, hayır! İstemiyor, yapamaz.” , korkuyor. Bu arkadaş elindeki belgeleri konuşmak için bir programa çıktı. Bahsettiği iki konu var, biri eski MHK belgesi. Lideri Lale Orta, VAR görüntüleri gönderdi. Bunlar nasıl bir organizma? , bir organizasyon… Şahsen, kıvrımsız, direkt, dolaylı… Keşke bizzat söylemeseydik. Şahsen gitmedi diyorlar ama dolaylı olarak gitti. Emin olun. Başkanınıza. , yönetiminiz dolaylı olarak, Bize doğrudan veya dolaylı hiçbir şey gelmedi! Mahkemeye gidiyorum. İtibara saldırı var! Bu ülkede yalanla, yalanla iş yapanlardan bıktım…”

“12 HAKEM KİMDİR!”

“Bu adama ‘Git bir şeyler yayınla, belgeleri yayınla’ diyorlar. Bir tanesi Lale Orta’nın bana gönderdiği görüntü, süreyi veriyor, girdi, çıktı diyor, 12 hakem diye bir şeyden bahsediyor. 12 hakem, 12 hakem, 12 hakem diyor. “Kim bu 12 hakem? Muhtemelen onu aldattılar, o da buna hemen inandı.”

“DOĞRUYU SÖYLEMİYOR”

“Bana iftira atan arkadaş da Beşiktaş’la ilgili bir şeyler söylüyor. Otelde kahvaltı falan diyor. Bana iftira atıyor. Zehri veriyor. Gülüyor, ‘Yapıyoruz ama bu çok önemli. Onu gönderdik’ diyor. , tek tek sorduk, sonra çok şükür akıllı bir adam, çıkıp diyor ki, ‘Ne cevap aldın?’ ‘Gönderilip gönderilmediğini bilmiyorum’ diyor. Geçen gün tesadüfen karşılaştık, ‘Sen mi gönderdin?’ dedim. ‘Vay canına’ dedi. Doğruyu söylemiyor, bu seviyedeki bir insan ‘Vay be’ diyor. “Mümkün değil! Mümkün değil! Ne yapmaya çalışıyoruz? Seni Selahattin Baki’ye vereyim, bak ne yapıyor!”

atakumhaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

nakliyat
Başa dön tuşu