Yaşam

Elveda Mektubu Yeni Bölüm Fragmanı Yayınlandı: Elveda Mektubu 20. Bölüm Fragmanı ve Son Bölüm Özeti

Bu dönemin en iddialı yapımları arasında yer alan Veda Mektubu geniş bir izleyici kitlesine sahip. Her pazartesi yeni bölümüyle ekranlara gelen dizinin başrollerinde Nurgül Yeşilçay, Rabia Soytürk, Selim Bayraktar ve Bennu Yıldırımlar gibi başarılı oyuncular yer alıyor. Son bölümüyle yürekleri ağza getiren dizinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte Veda Mektubu yeni bölüm fragmanı ve son bölüm özeti…

Veda Mektubu serisinin son bölümünde; Barış, Aslı’yı kandırır ve onu kaçırır. Barış’ın Aslı’yı kaçırdığını öğrenen Mehmet, onların peşine düşer.

Ziya, Seher’e boşanmak istediğini söyleyecekken kızının kaçırıldığını öğrenen Alanur eve gelir ve herkesle yüzleşir.

Polis bir yandan Mehmet ve Aslı’yı ararken Barış’ın planları alt üst olur. Mehmet, Aslı’yı Barış’ın elinden kurtarır.

Veda Mektubu dizisinin yeni bölümünde; Aslı kurtuldu ama Barış ortadan kayboldu. Ziya, Beste’nin kızı olduğunu Alanur’dan öğrenir.

Aslı ve Mehmet hayatlarında yeni bir sayfa açmaya karar verseler de bu o kadar kolay olmayacaktır. Mehmet, Aslı’nın yaralarını sarmak için elinden geleni yapar.

Ziya ve Alanur’un konuşmasına bir başkası şahit olur ve bunu Beste’ye anlatmaya karar verir. Alanur, kendisini zehirlemeye çalışan Seher’in karşısına çıkacaktır.

İşte Veda Mektubu’nun 20. bölümü;

haberderinkuyu.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu