Ekonomi

Bybit’in yeni vadeli işlem botu, kripto sözleşmelerinin ticaretini kolaylaştırıyor

Bybit sunduğu otomatize fonksiyonları son olarak piyasaya sürdüğü “vadeli işlemler grid botu” ile genişletiyor. Kripto kontratlarının ticaretini kolaylaştıracak olan eserin maksadı vadeli süreçlere erişilebilirliği artırmak.

Dünyanın en çok ziyaret edilen üçüncü kripto borsası olan Bybit, kriptonun multi milyar dolarlık vadeli süreç piyasasına odaklanan yeni süreç botunu piyasaya sürdü. Yeni eser, vadeli süreç ticaretini deneyimlemek ve öğrenmek isteyenlere inançlı giriş sağlıyor.

Bybit’in Spot ve DCA Grid Botu’nun muvaffakiyetinin akabinde geliştirilen vadeli süreç botu (Futures Grid Bot), kullanıcıların kriptonun yararlı türev piyasasına kolay erişmesini sağlıyor. Süreç botları, piyasa fiyatı evvelden belirlenmiş fiyatlara ulaştığında düşükten alıp yüksekten satmayı otomatik hale getiriyor.

Bot, fiyat girişin üzerindeyken vadeli süreç mukavelelerini satıyor ve aşağıdayken satın alıyor. Otomatik olarak düşükten alıp yüksekten satan kullanıcılar, konumlarını faal olarak yönetmeye gerek duymadan fiyat oynaklığından faydalanıyor. Kullanıcılar, Futures Grid Bot’u kullanarak konum boyutlarını kaldıraçla büyütebiliyor ve daha fazla hacimle ticaret yapabiliyorlar.

Tüm ürünlerinde olduğu gibi Bybit, kaldıraçlı ticaretin riskleri ve getirileri hakkında kapsamlı eğitim ve öğretim kaynakları sağlıyor; kullanıcıları gelişmiş ticaret tekniklerini kullanmadan önce en iyi uygulamaları öğrenmeye aktif olarak teşvik ediyor. Kaldıraç kullanıcıları, tüm işlemlerinde güvenliği sağlamak için Bybit’in çok katmanlı tasfiye protokolleriyle riskleri kolay kolay yönetebiliyor ve çok kayıplara karşı kendilerini koruyabiliyorlar.

Bybit Vadeli Süreçler Botu kullanıcıları, kripto piyasası süreç hacmi ne olursa olsun, vakit testlerine dayanan 100.000 TPS eşleştirme motoruna sahip Bybit’in yüksek hassasiyetli işlem sistemini deneyimliyor. Ayrıca, Bybit’in türev platformu, birden fazla fiyatlandırma metriği kullanarak kullanıcıları piyasa manipülasyonuna karşı koruyan gerçek vakitli piyasa bilgilerini kullanıyor.

Bybit’in kurucu ortağı ve CEO’su Ben Zhou, “Bybit kullanıcılarımıza ücretsiz olarak sunulan birinci sınıf AI işlem yazılımı portföyümüze vadeli işlemler botumuzu eklemekten heyecan duyuyorum” dedi. Bybit’in dünyanın kriptoya açılan kapısı olduğunu belirten Zhou, ‘Vadeli işlem piyasasına güvenilir bir erişim sağlamak, finansal hizmetleri demokratikleştirme ve müşterilerimizin yatırımlarını en üst düzeye çıkarmaları için gereken araçları sunma misyonumuzda önemli bir adımdır.” dedi.

Bybit Hakkında

Dünya çapında bir kripto para platformu olan Bybit; Mart 2018’de kripto yatırımcılarının, ultra süratli eşleştirme motoru, harika müşteri hizmeti ve çok lisanlı topluluk takviyesinden faydalanabileceği profesyonel bir platform olarak kuruldu. Şirket, dünya çapındaki perakende ve kurumsal müşterilerine yenilikçi, çevrim içi Spot ve Vadeli Süreç hizmetleri, madencilik, staking eserleri ve NFT pazarının yanı sıra API takviyesi sağlıyor. Ayrıyeten gelişmekte olan dijital varlık sınıfları için en sağlam kripto para borsası olma taahhüdünü sürdürüyor. Bybit; Formula One yarış grubunun, Oracle Red Bull Racing’in, NAVI, Astralis, Alliance ve Virtus.pro e-spor gruplarının, Oracle Red Bull Racing Esports’un, Borussia Dortmund ve Avispa Fukuoka futbol gruplarının partneri olmaktan gurur duyuyor.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

nakliyat
Başa dön tuşu