Haber

Bu Dünyaya Sığamam 22. bölüm fragmanı: Leyla tehlikede! kale tahtasına oturdu

Sığmadım Bu Cihana’nın 22.bölümünde “Orhan’ı sen vurmadın, ben vurdum!” diyerek kendini yanlış konuma getiriyor. Ben Bu Cihana Sığdırma yeni bölüm fragmanında Leyla’nın gözünü bile kırpmadan kendini büyük bir tehlikeye atma değerine yaptığı yardım izleyenler tarafından alkışlandı.

“Leyla Hanım az önce her şeyi itiraf etti” sözlerini duyan Cezayir şaşkına döndü. İntikamını birer birer alacaklarının altını çizen Cezayir, “Aldığı her can için ailesinden bir can alacağım” diyerek son noktayı koyuyor.

Cezayir’in vurulmasıyla birlikte tüm dengeler alt üst olacaktır. Tatavlali ve Bassilius, Cezayir’i gafil avlayarak galip gelirler ve Cezayir’i vurarak hedeflerine ulaşırlar. Tatavlalı, Misak görevini yerine getirdiği için Pakt tarafından onurlandırılır. Ancak güvenemedikleri şey, Ateş’in amcasının suikastının peşine düşmesidir.

Cezayir’in vurulmasının ardından özel dostları Ekabir, Asım Kaptan ve Kurban Baba, yas sürecinin sonunda arkadaşlarının intikamını Tatavlalı’dan almaya karar verirler. Anlaşmayla şereflenen ve keyfi yerinde olan Tatavlali, Cezayirli dostları tarafından ağır şekilde cezalandırılır.

Cezayir’in vurulması Leyla ve Firuze’yi derinden sarstı. Leyla’nın kendisini ikinci kez kaybeden kocasının yasına bu kez kızı Suna da eklenir. Leyla’nın evinde yas süreci devam ederken, Süheyla ve Orhan’ın ilişkisi de devam ediyor. Leyla, Süheyla ve Orhan’ın görüştüğünü sezerek, açık sözlü olması için Süheyla’ya son bir şans verir. Ancak Süheyla, Orhan’la birlikte olmak için beklenmedik bir karar verir.

Firuze, daha önce yaşadığı ağır kayıplar nedeniyle kaçınılmaz bir bunalıma sürüklenir. Şamil, artık babasının yasını tutan Suna’ya yurt dışında okuyacağını söyleyerek bir acı daha yaşatıyor.

Ateş’in amcasını vurmaya çalışanların peşine düşmesi onu manevi babası Bassilius’la karşı karşıya getirir. Ateş, manevi babası Bassilius’un gerçek kimliğini öğrenebilecek mi? Süheyla, Leyla’nın uyarılarına rağmen Orhan’ın yanında olacak mı? Ekabir, Asım Kaptan ve Kurban Baba, Cezayir’in intikamını Tatavlalı’dan alabilecekler mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

nakliyat
Başa dön tuşu