Teknoloji

Battlefield 2042 6. Sezonun İlk Etkinliği Dark Protokol Açıklandı

Yeni Killswitch moduyla karanlık ve kapalı alanlarda kıyasıya rekabet edecek oyuncular, evlerine ödüllerle dönmeye hazırlanıyor.

Electronic Arts’ın en rekabetçi FPS oyunlarından biri olan Battlefield 2042’nin 6. Sezonu Dark Creations tüm hızıyla devam ederken, Battlefield 2042 ekibi yeni oyun içi etkinliği Dark Protokol’ü duyurdu! Pek çok yeniliği de beraberinde getiren etkinlik, 31 Ekim Salı gününden 14 Kasım Salı gününe kadar sürecek.

Hebridler’deki gizli bir Ar-Ge laboratuvarı olan Boreas tesisinin işgal edilmesini ve yapay zeka kontrollü sentetik Geist askerlerinin yaratılmasını konu alan Dark Protokol’de oyuncular, oyunda yer alacak yeni Killswitch modunda yarışacak. Sınırlı bir süre için birçok farklı ödül kazanabileceksiniz.

Killswitch; Redacted oyunda Manifest, Hourglass ve Spearhead haritalarında oynanabilecek 12v12 modu olarak mevcut olacak. Oyuncular, 40’a kadar Geist askeri oluşturarak ve çeşitli noktaları tutarak savaş alanının kontrolünü ellerinde tutmaya çalışacaklar. Küçük ve açık alanlarda gerçekleşecek çatışmalar oyuncular; Bu onları ekipmanlarına, kaynaklarına ve takım arkadaşlarına güvenmeye zorlayacak. Hedef çok basit: Bir puan alın, puanı alın ve bir sonraki aşamaya geçin!

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

nakliyat
Başa dön tuşu