Haber

Başkan Tahmazoğlu, oyunu eşiyle birlikte kullandı

Başkan Tahmazoğlu, oyunu eşiyle birlikte kullandı

GAZİANTEP – Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem milletvekili seçimi için Binbaşı Dündar Taşer Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ne giderek, 2013 numaralı sandıkta ailesiyle birlikte oy kullandı.

Sabah erken saatlerde kızı ve oğlu olan eşi Elif Tahmazoğlu ile Şahinbey İlçesi’ndeki Binbaşı Dündar Taşer Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ne gelen Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, sanık n. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın hedeflediği büyük Türkiye için 2013. Oy verme işleminin ardından vatandaşlarla sohbet eden Tahmazoğlu, annelerin anneler gününü kutlamayı da unutmadı.

“Ülkemize hayırlı olsun”

Önder Mehmet Tahmazoğlu, kullandığı oyunun hayırlı olmasını dileyerek, “Bugün demokrasi gereği sandıklar halkın önünde. Halkımız oyunu kendi iradesiyle kullanıyor. Güzel bir sonucun geleceğine inanıyorum. Ülkemizin demokrasisi için Cumhurbaşkanımızı ve 28. Dönemde görev yapacak milletvekillerimizi seçmiş olacağız.Vatanımıza milletimize ve tüm İslam alemine hayırlara vesile olmasını diliyorum.Bugünü de ayrıca tebrik ediyorum. Anneler gününde annelerimizin. Hepsinin ellerinden öpüyorum” dedi.

avanos-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

nakliyat
Başa dön tuşu