Haber

Başkan Kocaman, “Derbent Ortaokulu Öğrencilerimiz Gurur Duyuyor”

Kartepe Belediye Başkan Vekili M.Mustafa Kocaman, 2023 LGS sınavında başarılı sonuçlar alan Derbent Ortaokulu öğrencilerini ağırlayarak tebrik etti.

 

 

Kartepe Belediye Başkan Vekili M.Mustafa Kocaman, 2023 Liselere Giriş Sınavında (LGS) başarılı olan Derbent Ortaokulu öğrencilerini Kartepe Belediyesi Meclis Salonu’nda ağırladı. Ziyarete Derbent Ortaokulu Müdürü Ethem Nuri Tuncer, okul aile birliği yöneticileri ve öğretmenler katıldı.

 

İLK SEFERDE BAŞARI

Derbent Ortaokulu Müdürü Ethem Nuri Tuncer, ilk kez böyle bir başarıya ulaşıldığını belirterek, “Bu başarı dört yıllık bir çalışmanın ürünü. 11 öğrencimiz Fen Lisesi, 5 öğrencimiz Proje Anadolu Lisesi, 1 öğrencimiz Proje Anadolu İmam Hatip Lisesi, 3 öğrencimiz Sosyal Bilimler Lisesi, 1 öğrencimiz Güzel Sanatlar Lisesi, 8 öğrencimiz Mesleki Teknik Anadolu Lisesi’ni kazandı. sınavlarla öğrenci almaktadır.

 

BÜYÜK TEBRİKLER

Elde ettiği başarıdan dolayı kendisini tebrik eden Kartepe Belediye Başkanı Avukat M.Mustafa Kocaman, “Bu başarı bir ekip başarısıdır. Bu başarı özellikle çocuklarımızın ebeveynleri ile çok iyi bir işbirliği sonucunda elde edilmiştir. Ben Kartepe’nin çocuğuyum, senin o yaşta ne düşündüğünü biz de o zaman düşünüyorduk. Sizi önemsediğimiz için her alanda yanınızdayız. Her bir oğlumuzla gurur duyuyor; Yeni dönemde başarılarınızın devamını dilerim. Güzel haberler duymak dileğiyle… Yolları açık olsun!” sözlerini kullandı. Ziyaretin sonunda Kartepe Belediye Başkanı Kocaman öğrencilere hediyeler verdi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

haberergene.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

nakliyat
Başa dön tuşu